Stremming N354

Op weg naar de werf tussen 30 maart en 23 april a.s.?

 

Houd dan rekening met de stremming van de N354.

I.v.m. het plaatsen van de brug bij Follega is de weg van dinsdag...

Breehorn Tweets

  • We hebben opdracht voor de bouw van 48 !! We verheugen ons erop om weer zo’n hele mooie breehorn 48 to… https://t.co/7bxDyHCW8k 1 dag 20 uur geleden
  • Op weg naar de werf tussen 30 maart en 23 april a.s.? Houd dan rekening met stremmingen van de N354. https://t.co/aUcLPbwUW0 3 weken 3 dagen geleden
  • De werkzaamheden voor het einde van de winterberging zijn al weer in volle gang. De eerste schepen gaan volgende we… https://t.co/rzBRtnWzgS 5 weken 1 dag geleden
  • Het afgelopen weekend was een prachtig ijsweekend. Schaatsen, ijszeilen, wandelen. Kortom, genieten van wat de natu… https://t.co/lU2K0T4SgG 8 weken 5 dagen geleden
  • We zijn op zoek naar een collega voor de polyesterafdeling. Check voor de details onze FB pagina.… https://t.co/PaP2g5Hlwu 10 weken 2 dagen geleden

Links naar andere websites.

Breehorn gerelateerd:
 
Vereniging van Breehorn zeilers
Fox 22 Zeiljacht www.fox22-zeiljacht.nl
   

Vertrekkers en zeil blogs

   
LAAXUM
Lars van den Berg, zijn vrouw Aukje en
hun kinderen Silke en Jet zeilden met hun
Breehorn 41 naar New York
www.laaxum.com vertrekkers breehorn

SY Playmobil
Wenn du weißt, wo du bist, kannst du sein, wo du willst.

SY Playmobil
SY Richard Parker
keep discovering  sailing & living on sea
SY Richard Parker
S/Y PJOTTER
Sailing advertures on our breehorn 37
breehorn.blogspot vertrekkers breehorn

Zeerob
Tochten en ervaringen van breehorn 41 Zeerob

zeerob-zeerob.blogspot.nl

 

Globe Pjotters
Reisavontuur van Kees en Martha Slager
globepjotters.blogspot vertrekkers breehorn
Pacific Blue
Flessepost van Peter Visser en Paula vd Horst
www.pacific-blue.nl vertrekkers breehorn
Blues
Reisavontuur van Mart en Bertie
www.breehornblues.nl vertrekkers breehorn

Lyonesse
Belevenissen/wetenswaardigheden a.b. Breehorn 41

www.sy-lyonesse.de

Iskander
Reis mee met Iskander, blogspot
www.sy-iskander.nl

SOLVEIG
Volg de Solveig op haar reis naar Noorwegen

www.annex.nl

“Believe me, my young friend, there is nothing - absolutely nothing - half so much worth doing as simply messing about in boats.”  Kenneth Graham,
"The wind in the willows"

BALANS
Reis om de zuid

balans-sail.nl

Pat Panick
'A smooth sea never made a skilled sailor'

patpanick

 

Ikinoo
De wereldreis met ons zeiljacht Ikinoo

Ikinoo

 

De Verleiding De Verleiding  
Ontwerpers:    
Voogd-Design www.simonis-voogd.com
Dick Koopmans www.dickkoopmans.nl
   
Partners:
   
Ottenhome Heeg www.ottenhomeheeg.nl
Dutch Runabout 22 www.dutchrunabout.nl

 

   
Leveranciers:
   
   
Lewmar www.lewmar.com
Yanmar Marine www.yanmarmarine.com
Selden www.seldenmast.com
Jefa & Anders

www.jefa.com

 
Raymarine www.raymarine.nl
Kuiper Verzekeringen www.kuiperverzekeringen.nl
UK-De Vries Sails www.devriessails.nl
Victron www.victronenergy.nl
Webasto www.webasto.nl
Isotherm Boilers en Koelingen www.isotherm.com
Yachtcontrol www.yachtcontrol.nl
   
Overig:
   
Andre Minkema Fotografie www.andreminkema.nl
Nederlandse Vereniging van Kustzeilers www.kustzeilers.nl
Solar-team Sneek www.solar-team.nl
     
Zilt-magazine www.ziltmagazine.com
Joetdesign www.joetdesign.nl