We hebben weer prachtige schepen in onze makelaardij

We hebben weer prachtige schepen te koop in onze makelaardij.
Een breehorn 37, een breehorn 41 en een Victoire 1122.
Kortom voor elk wat wils. Kom gerust eens langs op de werf....

Breehorn Tweets

  • Wij zijn klaar met de betimmering van het interieur van weer een Windcat 47 is begonnen aan haar maiden… https://t.co/SnLLLAKP3l 4 dagen 10 uur geleden
  • De werkzaamheden voor de winterberging zijn begonnen. De eerste schepen staan inmiddels binnen en buiten in de wint… https://t.co/wqD4IEHCuf 2 weken 4 dagen geleden
  • We hebben nu ook een hele mooie Victoire 1122 te koop in onze makelaardij. Neem een kijkje op… https://t.co/Y0Hfpelc75 3 weken 6 dagen geleden
  • Vindt u de Breehorn 41 ook zo'n mooi schip?!? Dit is uw kans. We hebben weer een hele mooie 41 in onze makelaardij. https://t.co/TGHSZWdGTP 4 weken 1 dag geleden
  • Van de Breehorn 44, in aanbouw, is inmiddels de kiel gelegd. 4 weken 4 dagen geleden

Links naar andere websites.

Breehorn gerelateerd:
 
Vereniging van Breehorn zeilers
Fox 22 Zeiljacht www.fox22-zeiljacht.nl
   

Vertrekkers en zeil blogs

   
LAAXUM
Lars van den Berg, zijn vrouw Aukje en
hun kinderen Silke en Jet zeilden met hun
Breehorn 41 naar New York
www.laaxum.com vertrekkers breehorn

SY Playmobil
Wenn du weißt, wo du bist, kannst du sein, wo du willst.

SY Playmobil
SY Richard Parker
keep discovering  sailing & living on sea
SY Richard Parker
S/Y PJOTTER
Sailing advertures on our breehorn 37
breehorn.blogspot vertrekkers breehorn

Zeerob
Tochten en ervaringen van breehorn 41 Zeerob

zeerob-zeerob.blogspot.nl

 

Globe Pjotters
Reisavontuur van Kees en Martha Slager
globepjotters.blogspot vertrekkers breehorn
Pacific Blue
Flessepost van Peter Visser en Paula vd Horst
www.pacific-blue.nl vertrekkers breehorn
Blues
Reisavontuur van Mart en Bertie
www.breehornblues.nl vertrekkers breehorn

Lyonesse
Belevenissen/wetenswaardigheden a.b. Breehorn 41

www.sy-lyonesse.de

Iskander
Reis mee met Iskander, blogspot
www.sy-iskander.nl

SOLVEIG
Volg de Solveig op haar reis naar Noorwegen

www.annex.nl

“Believe me, my young friend, there is nothing - absolutely nothing - half so much worth doing as simply messing about in boats.”  Kenneth Graham,
"The wind in the willows"

BALANS
Reis om de zuid

balans-sail.nl

Pat Panick
'A smooth sea never made a skilled sailor'

patpanick

 

Ikinoo
De wereldreis met ons zeiljacht Ikinoo

Ikinoo

 

De Verleiding De Verleiding  
Ontwerpers:    
Voogd-Design www.simonis-voogd.com
Dick Koopmans www.dickkoopmans.nl
   
Partners:
   
Ottenhome Heeg www.ottenhomeheeg.nl
Dutch Runabout 22 www.yburg.nl

Home Port Yachts Noord

www.homeport.nl
Leveranciers:
   
   
Lewmar www.lewmar.com
Yanmar Marine www.yanmarmarine.com
Selden www.seldenmast.com
Nautec Engineering (Jefa & Andersen) www.jefa.nl
Holland Nautic (Raymarine) www.hollandnautic.nl
Kuiper Verzekeringen www.kuiperverzekeringen.nl
UK-De Vries Sails www.devriessails.nl
Victron www.victronenergy.nl
Webasto www.webasto.nl
Isotherm Boilers en Koelingen www.isotherm.com
Yachtcontrol www.yachtcontrol.nl
   
Overig:
   
Andre Minkema Fotografie www.andreminkema.nl
Nederlandse Vereniging van Kustzeilers www.kustzeilers.nl
Solar-team Sneek www.solar-team.nl
     
Zilt-magazine www.ziltmagazine.com
Joetdesign www.joetdesign.nl