We zijn er even tussenuit

In de week van 26 t/m 30 december is de Breehorn werf gesloten. Vanaf maandag 2 januari 2023 zijn wij weer aanwezig.

Prettige feestdagen en een gezond en gelukkig 2023.

Breehorn Tweets

  • Morgen, 21 jan., houden we met en voor de ver. van Breehornzeilers een ‘doe-het-zelfworkshop’. Een technische works… https://t.co/yETZmjIJDD 2 weken 3 dagen geleden
  • wenst u een gelukkig en gezond 2023 met gunstige wind en veel avontuurlijke en fantastische zeiltochten.… https://t.co/p8lSYvOoPC 4 weken 3 dagen geleden
  • Onze productiehal staat momenteel goed vol. We bouwen 2 Breehorns 37 en 2 Breehorns 41 voor oplevering in het voorj… https://t.co/hRMgK01wsU 10 weken 10 uur geleden
  • airport 14 weken 6 dagen geleden
  • We hebben een prachtige 31 te koop in onze makelaardij. Een buitenkans om snel in zo’n mooie 31 te kunnen… https://t.co/rjTTQxxT7Q 16 weken 8 uur geleden

Links naar andere websites.

Breehorn gerelateerd:
 
Vereniging van Breehorn zeilers
Fox 22 Zeiljacht www.fox22-zeiljacht.nl
   

Vertrekkers en zeil blogs

   
LAAXUM
Lars van den Berg, zijn vrouw Aukje en
hun kinderen Silke en Jet zeilden met hun
Breehorn 41 naar New York
www.laaxum.com vertrekkers breehorn

SY Playmobil
Wenn du weißt, wo du bist, kannst du sein, wo du willst.

SY Playmobil
SY Richard Parker
keep discovering  sailing & living on sea
SY Richard Parker
S/Y PJOTTER
Sailing advertures on our breehorn 37
breehorn.blogspot vertrekkers breehorn

Zeerob
Tochten en ervaringen van breehorn 41 Zeerob

zeerob-zeerob.blogspot.nl

 

Globe Pjotters
Reisavontuur van Kees en Martha Slager
globepjotters.blogspot vertrekkers breehorn
Pacific Blue
Flessepost van Peter Visser en Paula vd Horst
www.pacific-blue.nl vertrekkers breehorn
Blues
Reisavontuur van Mart en Bertie
www.breehornblues.nl vertrekkers breehorn

Lyonesse
Belevenissen/wetenswaardigheden a.b. Breehorn 41

www.sy-lyonesse.de

Iskander
Reis mee met Iskander, blogspot
www.sy-iskander.nl

SOLVEIG
Volg de Solveig op haar reis naar Noorwegen

www.annex.nl

“Believe me, my young friend, there is nothing - absolutely nothing - half so much worth doing as simply messing about in boats.”  Kenneth Graham,
"The wind in the willows"

BALANS
Reis om de zuid

balans-sail.nl

Pat Panick
'A smooth sea never made a skilled sailor'

patpanick

 

Ikinoo
De wereldreis met ons zeiljacht Ikinoo

Ikinoo

 

De Verleiding De Verleiding  
Ontwerpers:    
Voogd-Design www.simonis-voogd.com
Dick Koopmans www.dickkoopmans.nl
   
Partners:
   
Ottenhome Heeg www.ottenhomeheeg.nl
Dutch Runabout 22 www.dutchrunabout.nl

 

   
Leveranciers:
   
   
Lewmar www.lewmar.com
Yanmar Marine www.yanmarmarine.com
Selden www.seldenmast.com
Jefa & Anders

www.jefa.com

 
Raymarine www.raymarine.nl
Kuiper Verzekeringen www.kuiperverzekeringen.nl
UK-De Vries Sails www.devriessails.nl
Victron www.victronenergy.nl
Webasto www.webasto.nl
Isotherm Boilers en Koelingen www.isotherm.com
Yachtcontrol www.yachtcontrol.nl
   
Overig:
   
Andre Minkema Fotografie www.andreminkema.nl
Nederlandse Vereniging van Kustzeilers www.kustzeilers.nl
Solar-team Sneek www.solar-team.nl
     
Zilt-magazine www.ziltmagazine.com
Joetdesign www.joetdesign.nl