Wij zijn met vakantie!!!

De werf is gesloten van

20 juli tot en met 16 augustus 2020

 

We wensen u een heel fijne vakantie met veel zeilplezier.

Breehorn Tweets

  • We hebben weer een nieuwe 37, , opgeleverd en overgedragen aan de gelukkige eigenaar. We wensen de “b… https://t.co/JrEAWxUlag 3 weken 2 dagen geleden
  • RT : vandaag bij te waterlating van 48 geweest. Wat kunnen ze daar toch prachtige bouwen, als je het over smaak hebt! 4 weken 2 uur geleden
  • Gisteren is 48 feestelijk gedoopt op de werf Wij wensen de Laaxum en haar bemanning behou… https://t.co/bHDnajc2Pg 4 weken 1 dag geleden
  • We hebben weer een Breehorn 31 verkocht voor volgend jaar. We hebben al een Breehorn 44 in opdracht staan. 7 weken 22 uur geleden
  • De verkoop van nieuwe én gebruikte boten gaat heel voorspoedig. Er staan nu nog maar twee gebruikte boten in de… https://t.co/lmnxU0yNui 8 weken 4 dagen geleden

Links naar andere websites.

Breehorn gerelateerd:
 
Vereniging van Breehorn zeilers
Fox 22 Zeiljacht www.fox22-zeiljacht.nl
   

Vertrekkers en zeil blogs

   
LAAXUM
Lars van den Berg, zijn vrouw Aukje en
hun kinderen Silke en Jet zeilden met hun
Breehorn 41 naar New York
www.laaxum.com vertrekkers breehorn

SY Playmobil
Wenn du weißt, wo du bist, kannst du sein, wo du willst.

SY Playmobil
SY Richard Parker
keep discovering  sailing & living on sea
SY Richard Parker
S/Y PJOTTER
Sailing advertures on our breehorn 37
breehorn.blogspot vertrekkers breehorn

Zeerob
Tochten en ervaringen van breehorn 41 Zeerob

zeerob-zeerob.blogspot.nl

 

Globe Pjotters
Reisavontuur van Kees en Martha Slager
globepjotters.blogspot vertrekkers breehorn
Pacific Blue
Flessepost van Peter Visser en Paula vd Horst
www.pacific-blue.nl vertrekkers breehorn
Blues
Reisavontuur van Mart en Bertie
www.breehornblues.nl vertrekkers breehorn

Lyonesse
Belevenissen/wetenswaardigheden a.b. Breehorn 41

www.sy-lyonesse.de

Iskander
Reis mee met Iskander, blogspot
www.sy-iskander.nl

SOLVEIG
Volg de Solveig op haar reis naar Noorwegen

www.annex.nl

“Believe me, my young friend, there is nothing - absolutely nothing - half so much worth doing as simply messing about in boats.”  Kenneth Graham,
"The wind in the willows"

BALANS
Reis om de zuid

balans-sail.nl

Pat Panick
'A smooth sea never made a skilled sailor'

patpanick

 

Ikinoo
De wereldreis met ons zeiljacht Ikinoo

Ikinoo

 

De Verleiding De Verleiding  
Ontwerpers:    
Voogd-Design www.simonis-voogd.com
Dick Koopmans www.dickkoopmans.nl
   
Partners:
   
Ottenhome Heeg www.ottenhomeheeg.nl
Dutch Runabout 22 www.yburg.nl

Home Port Yachts Noord

www.homeport.nl
Leveranciers:
   
   
Lewmar www.lewmar.com
Yanmar Marine www.yanmarmarine.com
Selden www.seldenmast.com
Nautec Engineering (Jefa & Andersen) www.jefa.nl
Holland Nautic (Raymarine) www.hollandnautic.nl
Kuiper Verzekeringen www.kuiperverzekeringen.nl
UK-De Vries Sails www.devriessails.nl
Victron www.victronenergy.nl
Webasto www.webasto.nl
Isotherm Boilers en Koelingen www.isotherm.com
Yachtcontrol www.yachtcontrol.nl
   
Overig:
   
Andre Minkema Fotografie www.andreminkema.nl
Nederlandse Vereniging van Kustzeilers www.kustzeilers.nl
Solar-team Sneek www.solar-team.nl
     
Zilt-magazine www.ziltmagazine.com
Joetdesign www.joetdesign.nl