We gaan er even tussenuit!!

Wij gaan er even tussenuit, voor een korte vakantie, vanaf vrijdag 24 december.
Op maandag 3 januari 2022 staan wij weer voor u klaar.
We wensen u hele fijne Feestdagen en een

...

Breehorn Tweets

  • Was u net te laat voor 41 Blue Olive? We hebben weer een hele mooie B41 in de verkoop… https://t.co/8ukt2CHYoH 2 weken 1 dag geleden
  • Ook de comfortabele én sportieve motorboot Goodwin 44 is een model uit de range. https://t.co/9MZp2izjCG 8 weken 5 dagen geleden
  • i.v.m. de naderende storm hebben we de boten, van de winterberging buiten, naar een plek in de luwte verplaatst. 13 weken 18 uur geleden
  • We gaan een 53 bouwen! We hebben opdracht gekregen om een Breehorn 53 te bouwen, levering in 2024 We verh… https://t.co/e11UuWdqUd 17 weken 20 uur geleden
  • RT : Kappers weer open. Nou, hoera... 17 weken 6 dagen geleden

Links naar andere websites.

Breehorn gerelateerd:
 
Vereniging van Breehorn zeilers
Fox 22 Zeiljacht www.fox22-zeiljacht.nl
   

Vertrekkers en zeil blogs

   
LAAXUM
Lars van den Berg, zijn vrouw Aukje en
hun kinderen Silke en Jet zeilden met hun
Breehorn 41 naar New York
www.laaxum.com vertrekkers breehorn

SY Playmobil
Wenn du weißt, wo du bist, kannst du sein, wo du willst.

SY Playmobil
SY Richard Parker
keep discovering  sailing & living on sea
SY Richard Parker
S/Y PJOTTER
Sailing advertures on our breehorn 37
breehorn.blogspot vertrekkers breehorn

Zeerob
Tochten en ervaringen van breehorn 41 Zeerob

zeerob-zeerob.blogspot.nl

 

Globe Pjotters
Reisavontuur van Kees en Martha Slager
globepjotters.blogspot vertrekkers breehorn
Pacific Blue
Flessepost van Peter Visser en Paula vd Horst
www.pacific-blue.nl vertrekkers breehorn
Blues
Reisavontuur van Mart en Bertie
www.breehornblues.nl vertrekkers breehorn

Lyonesse
Belevenissen/wetenswaardigheden a.b. Breehorn 41

www.sy-lyonesse.de

Iskander
Reis mee met Iskander, blogspot
www.sy-iskander.nl

SOLVEIG
Volg de Solveig op haar reis naar Noorwegen

www.annex.nl

“Believe me, my young friend, there is nothing - absolutely nothing - half so much worth doing as simply messing about in boats.”  Kenneth Graham,
"The wind in the willows"

BALANS
Reis om de zuid

balans-sail.nl

Pat Panick
'A smooth sea never made a skilled sailor'

patpanick

 

Ikinoo
De wereldreis met ons zeiljacht Ikinoo

Ikinoo

 

De Verleiding De Verleiding  
Ontwerpers:    
Voogd-Design www.simonis-voogd.com
Dick Koopmans www.dickkoopmans.nl
   
Partners:
   
Ottenhome Heeg www.ottenhomeheeg.nl
Dutch Runabout 22 www.dutchrunabout.nl

 

   
Leveranciers:
   
   
Lewmar www.lewmar.com
Yanmar Marine www.yanmarmarine.com
Selden www.seldenmast.com
Jefa & Anders

www.jefa.com

 
Raymarine www.raymarine.nl
Kuiper Verzekeringen www.kuiperverzekeringen.nl
UK-De Vries Sails www.devriessails.nl
Victron www.victronenergy.nl
Webasto www.webasto.nl
Isotherm Boilers en Koelingen www.isotherm.com
Yachtcontrol www.yachtcontrol.nl
   
Overig:
   
Andre Minkema Fotografie www.andreminkema.nl
Nederlandse Vereniging van Kustzeilers www.kustzeilers.nl
Solar-team Sneek www.solar-team.nl
     
Zilt-magazine www.ziltmagazine.com
Joetdesign www.joetdesign.nl